Den 38. utgaven av Briskebyturneringen spilles 4. og 5. juni 2011 og det er forventet at Hamar får besøk av rundt 5000 fotballspillere denne helgen.
Med en deltakelse på rundt 350 lag og 5000 spillere i 2010, så er Briskebyturneringen landets største turnering som arrangeres over to dager. Alle kamper spilles på naturgress av god standard eller kunstgressbaner. Hjertet i turneringen er Ankerskogen Idrettspark og det er korte avtander til våre øvrige utebaner.
Som en del av kveldsarrangementet på lørdag vil det, som foregående år, bli et større konsertarrangement. Så langt er de velkjente og populære artistene Venke Knutson og Bjørn Johan Muri bekreftet til årets utgave av Briskebyturneringen. Det er bare å glede seg folkens!
Hjertelig velkommen til Hamar og Briskebyturneringen 2011.
Publisert 26.01.2011