Corona-tiltak på Briskeby

HamKam gjør tiltak i forbindelse med Corona-viruset og begrenser tilgangen på Briskeby gressbane.

I samråd med klubbens helseteam har HamKam Fotball og HamKam Yngres besluttet å stenge våre lokaler og garderober for alle som ikke er ansatt i klubben. All planlagt aktivitet i Aktivitetsrommet i kjelleren er avlyst inntil videre.

Risikoen for smitte gjør at klubben nå iverksetter noen tiltak for de ansatte i klubben. Inntil videre vil ingen i klubben stille på offentlige arrangement og vi ber om at media eventuelt gjør sine intervjuer med spillere og trenere på telefon. 

Administrasjonen og klubbens helseteam er i jevnlig kontakt med lokale helsemyndigheter og gjør fortløpende vurderinger for ytterligere tiltak.

Inntil videre trener A-laget som planlagt og skal etter planen spille mot Kongsvinger på Gjemselund søndag ettermiddag.

For spørsmål ta kontakt med fungerende daglig leder Kai Kristiansen - 957 48 529

Annonse fra Obos-ligaen: