Unggutta på tur

Unggutta er nok en gang tatt ut på landslaget. Denne gangen reiser de til La Manga - med U18, U20 og U21-landslagene.

Når dommeren blåser av kampen mellom HamKam og Ull/Kisa førstkommende søndag tar de fleste HamKam-spillerne seg en velfortjent ferieuke. Men for Nicholas Mickelson, Christian Dahle Borchgrevink, Simen Bolkan Nordli og Markus Solbakken venter en forlengelse av fotballsesongen -med samling på La Manga.

Her er U21-troppen:
Kjetil Haug - Elverum
Julian Faye Lund - Levanger
Leo Skiri Østigård - Brighton
Ulrik Fredriksen - Sogndal
Fredrik Andre Bjørkan - Bodø/Glimt
William Sælid Sell - Mjøndalen
Birk Risa - Odd
Nico Mickelson - HamKam 
Gaute Høberg Vetti - Sarpsborg 08
Tobias B. Børkeeiet - Stabæk
John Hou Sæter - Stabæk
Hugo Vetlesen - Stabæk
Felix Horn Myhre - Vålerenga
Tomas Totland - Sogndal
Tobias Heintz - Sarpsborg 08
Tobias Svendsen - FK Haugesund
Eman Markovic - HSK Zrinjski Mostar
Magnus Retsius Grødem - Vålerenga
Andreas Helmersen - Ranheim
Dennis Johnsen - Ajax
Rafik Zekhnini - Twente 
Andreas Hoven - Strømsgodset

Kampen spilles slik: 
21. november klokken 16.00: Tyrkia - Norge, La Manga

Her er U20-troppen: 
Markus Olsen Pettersen – Brann
Erik-Johannes Arnebrott – Viking
Christian Dahle Borchgrevink – HamKam
Herman Solberg Nilsen – Fram
Tord Johansen Salte – Viking
Lars Mogstad Ranger – Lillestrøm
Arnar Gudjonsson – Strømsgodset
Andreas Ueland – Bryne
Morten Renå Olsen – Stabæk
Fabian Østigård Ness – Grorud
Adnan Hadzic – Start
Andreas Fantoft – Åsane
Martin Tangen Vinjor – Asker
Hasan Huseyin Duman – Strømsgodset
Jesper Strand Isaksen – Kristiansund
Emil Bohinen – Stabæk
Simen Bolkan Nordli – HamKam
Kristian Thorstvedt – Viking
Ola Brynhildsen – Stabæk
Jens Petter Hauge – Aalesund
Magnus Lankhof Dahlby – Grorud
Sebastian Pedersen - Strømsgodset

U20-landslaget møter Frankrike i løpet av oppholdet.

Her er U18-troppen: 
Kristoffer Klaesson - Vålerenga
Mads Hedenstad Christiansen - Lillestrøm
Erik Tobias Sandberg - Lillestrøm
Jesper Norman Daland - Stabæk
Colin Rösler - Manchester City
Håkon Evjen - Bodø/Glimt
Emil Kalsaas - Brann
Mikael Ugland - Fløy
Johan Hove - Strømsgodset
Jonas Fredriksen - Sogndal
Sebastian Jarl - Kjelsås
Markus Solbakken - HamKam
Emil Kalsaas - Brann
Eirik Moldenes - Brann
Halldor Stenevik - Brann
Filip Møller Delaveris - Odd
Jørgen Strand Larsen - Sarpsborg 08
Erik Botheim - Rosenborg
Robert Williams - Rosenborg
Edvard Tagseth - Liverpool
Tobias Christensen - Start

Kampene spilles slik: 
14. november klokken 12.00: Spania - Norge, Pinatar Arena
17. november klokken 15.30: Kina - Norge, Pinatar Arena

Annonse fra Obos-ligaen: