Bolleland i to nye år
Espa servicesenter, bedre kjent som Bolleland, forlenger samarbeidsavtalen med HamKam i to nye sesonger!
Espa servicesenter/Bolleland er et landemerke og unikt i bensinstasjon-sammenheng. Selvfølgelig på grunn av verdens beste boller, men også grunnet kreativitet, pågangsmot og sult.
Man kan se gul og rød Espa-merch verden rundt, og med sitt hårete mål om 2,1 millioner solgte boller, er det ingen som ligger på latsiden langs E6 sør i Stange. Bolleland leverer boller på Briskeby gjennom hele sesongen til kiosk, VIP og i FanZone.
Roger Danielsberg i Espa Servicesenter brenner for idrett og det å støtte opp lokalt.
- Bolleland er glade for å fortsette samarbeidet med HamKam og få være en del av kameratfellesskapet.
VERDENS BESTE BOLLER
- Vi er strålende fornøyde med at Bolleland skal levere boller til våre tilskuere og partnere i årene som kommer. Vi er heldige som har verdens beste boller lokalt, og en gjeng på Espa som brenner for lokalmiljø og idrett. Selv om Bolleland ikke trenger noen videre introduksjon, oppfordrer vi alle kamerater til å stoppe på Espa enten man skal sør- eller nordover, sier markeds- og partneransvarlig Frederik Garshol.