
- Fantastisk ramme rundt kampen
Kristian Lien scoret et vakkert mål etter dødball på fotballens festdag. Vi tok en prat med sørlendingen etter kampslutt. Herrelaget Video
Kristian Lien oppsummerer hvordan det er å spille foran så mange bortesupportere sånn.
-Det er jo en fantastisk ramme. Det er jo dette man spiller fotball for. Jeg synes det er utrolig gøy, Jeg synes at vi gjør en veldig god første omgang. Så faller vi litt sammen i andre omgang, men alt i alt en godkjent bortekamp. Vi tar med oss et poeng, også er det opp igjen og ny kamp mot Ålesund på tirsdag, meddeler dagens Kamma-målscorer.
I første omgang spilte Kameratene med en energi og glød i laget som virket til å overraske hjemmelaget. Kristian skryter av moralen i laget.
- Jeg synes det er veldig sterkt av alle sammen, og komme seg opp igjen etter den kalddusjen tidlig i kampen der. Noen matcher har vi ikke taklet det like bra, men i dag kommer tilbake med en gang, forteller Lien etter kampslutt.
Se intervjuet med Kristian Lien.