- Skal gjøre det sammen

Ethan Amundsen-Day har aldri vært så langt nord. Han gleder seg til ny kamp, tross kjøligere temperaturer enn han så for seg.

Annonse:

- Det skal vi klare å gjøre sammen. vi har lagt en god plan og kommet oss etter forrige kamp, som var en skuffelse for oss alle. Nå er det på tide å komme seg videre. Ny kamp i morgen, og nye muligheter. Vi skal være klare, meddeler Ethan Amundsen-Day.

Ethan har startet de siste to kampene og funnet seg fint til rette. Nå er han klar for å bidra i det som blir hans nordligste kamp, om han får muligheten av trenerteamet.

- Det er kaldt! Hvis jeg starter skal jeg spille med langarma. Nå vet jeg ikke lenger. Vi får se, det er fint her altså, med utsikten og alt. Det er noe annet enn Fredrikstad og Hamar, ja.

Se hele intervjuet her.


Annonse fra Eliteserien: