Takk for innsatsen, Petter

PRESSEMELDING: Petter Vaagan Moen avslutter sin aktive fotballkarriere

Annonse:

Petter Vaagan Moen (35) har, i forståelse med HamKam Fotball, valgt å avslutte sin aktive fotballkarriere. Petter sier dette om årsaken til at han velger å avslutte sin aktive karriere nå: 

  • Jeg er skuffet over at jeg ikke har klart å få tillit fra den sportslige ledelsen og ikke fått mulighet til å bidra mer i laget i 2019-sesongen. Sesongen har dessverre fratatt meg motivasjonen til videre satsing. Noen overgang til andre klubber har aldri vært aktuelt.

HamKam Fotball kommenterer avgjørelsen slik:

  •  Vi både beklager og respekterer avgjørelsen. Petter er en ekte HamKamgutt som debuterte på A-laget vårt allerede som 17 åring og har i mange år vært et forbilde for andre. Vi ønsker å takke ham for den utmerkede måten han har representert klubben vår på, sier daglig leder John Anders Rise.

HamKam Fotball og Petter Vaagan Moen er enige om innholdet i en konfidensiell sluttavtale.

 

Ytterligere spørsmål rettes til:

John Anders Rise, daglig leder – 992 60 766

Annonse fra Eliteserien: